Вітаємо переможців конкурсу "Містер ВПІ-2015"!

У ВПІ студенти не тількиготуються до важкихатестаційнихтижнів, а й обираютьнайкрасивішогохлопця факультету.

3 листопада в нічномуклубі «Форсаж» пройшов один з наймасштабніших факультетних конкурсів- «Містер ВПІ-2015». За титул «найчарівнішого й найпривабливішого» боролися 5 претендентів: АндрійГенералів - «людина з прекраснимзростом», ДімаСнісар «з дужедобримиочима», «бородань» Велемир Бондарина, «блондин і мрія кожної дівчини» Олександр Яцина і «милийекономіст» Денис Якименко.

Підтримати хлопців прийшли як студенти ВПІ, так і друзі «містерів».

Вихід конкурсантів у різних образах (військового, будівельника, моряка, лісоруба…), а також у домашньому стилі викликав у глядачів повне захоплення.

Танець «містерів» у образі «Чорного плаща»підмузику з однойменного мультфільму також прийшовся до вподоби публіці. Один із глядачів сказав: «Номер вийшов скоріше кумедним, бо хлопці були трохи не впевнені в собі, скуті, але вони все одно дуже сильно старалися, і за це їм величезний плюс!»

Підсумки «Містер ВПІ-2015» підводилися в напруженій обстановці. Для членів журі вибір виявився не простим. Оголошення кожної номінації затягувалося на декілька хвилин, що змушувало публіку нервуватися ще більше. Але врешті вибір було зроблено:

Містерінтернет – ДмитроСнісар

Віце-містер ВПІ – Велемир Бондарина