26-28 квітня ВПІ провів XVI міжнародну науково-технічну конференцію «Друкарство молоде»

26-28 квітня ВПІ проводив XVI Міжнародну науково-технічну конференцію «Друкарство молоде».

У конференції взяли участь багато вчених і студентів з України та інших держав (Білорусії, Росії і т. д.). Учасники завітали до нас, щоб виступити перед колегами з власними доробками, ознайомитись з іншими доповідями та подискутувати.

Як і планувалося, 26 квітня прибули наші гості. 27 квітня відбулося урочисте відкриття конференції у 25 корпусі нашого університету, що знаходиться по вул. Володимирській, 7. Пленарне засідання конференції відкрив  проректор НТУУ «КПІ» Киричок Петро Олексійович. Він привітав учасників конференції та побажав плідно попрацювати. Після цього було затверджено регламент проведення конференції та почались наукові доповіді її учасників. 28 квітня конференція «Друкарство молоде» продовжила свою роботу, її учасники розділилися за секціями.

Ми раді, що наукова думка України не згасає і що ми можемо внести свою частку в це бурхливе полум’я. Дякуємо всім, хто взяв участь у нашій конференції та завітав до нас у ці чудові дні. Сподіваємося на ваше повернення через рік.

Електронна версія доповідей учасників конференції незабаром буде доступна на нашому сайті. Стежте за оновленнями!