Відбулось засідання трудового колективу кафедри ТПВ

Вчора відбулось засідання трудового колективу нашої кафедри, де обговорювались режим роботи на наступні кілька місяців, проведення днів відкритих дверей ВПІ та зміни у стипендіальній політиці МОН України. Хочемо звернути Вашу увагу на наступні питання:

• Дистанційний режим роботи не означає повний перехід на віддалене навчання – пари будуть проводитись у обсязі, необхідному для надання належних освітніх послуг. Адміністративні відділи ВПІ будуть знаходитись у 25 корпусі (вул. Володимирська, 7), зокрема наша кафедра буде займати ауд. 4. Графік подальшого навчання та інші необхідні відомості з’являться на сайті ВПІ до понеділка!
  • Реєстр Стипендіатів ВПІ є остаточним. Шановні студенти, просимо вас завчасно продумати, які кроки потрібно виконати для отримання стипендії у наступному семестрі, та прикласти максимум зусиль для їх реалізації.