Запрошуємо на зустріч з нагоди презентації польського журналу «Театр», присвяченого українському театру

Польський Інститут у Києві

Журнал Міністерства культури України «Український театр»
Громадська організація «Театральна платформа»
запрошують
На зустріч з нагоди презентації польського журналу «Театр», присвяченого українському театру, який вийшов під  заголовком «Театр вільної України» у жовтні 2014 року.
Зустріч відбудеться у понеділок, 1 грудня 2014 року, об 11.30 у приміщенні Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, бул. Т.Шевченк а, 14 (актова зала).

Учасниками зустрічі будуть, серед іншого: Яцек Копцінський (головний редактор журналу «Театр»), Ганна Веселовська (театрознавець) та Ірина Чужинова, («Театральна платформа»).

Ця зустріч стане чудовою нагодою для налагодження контактів та обговорення можливостей щодо майбутньої співпраці у колі театрознавців та поціновувачів театрального мистецтва, з огляду на підготовку святкувань Року Театру у Польщі-2015.

Просимо підтвердити Вашу присутність, реєстрація за  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  обов’язкова.