День відкритих дверей – КПІAbitFEST [13.02.2021]

Якщо ви дочекалися КПІАбітFest, то, напевно, у ваших серцях є місце саме для КПІ ім. Ігоря Сікорського. Що ми для вас підготували далі? 13 лютого, у день КПІАбітFest, ви матимете унікальну можливість отримати відповіді на свої запитання, дізнатися від запрошених фахівців про те, як підготуватися і скласти ЗНО на найвищий бал, поспілкуватися із представниками факультетів та інститутів. Це подорож в світ київської політехніки!

13 лютого о 10:00 починаємо з головного:
   •  21 найактуальніших питань щодо вступу
   •  Підготовчі курси КПІ ім. Ігоря Сікорського
   •  ЗНО і ДПА 2021 року
   •  Про ЗНО з української мови та математики
Де: YouTube

А уже з 13:10 зум-зустрічі із факультетами/інститутами – готуйте свої питання та підключайтесь!
Де: у Zoom, усі лінки та розклад тут.

Зум-зустріч з ВПІ:
13 лютого 2021р. о 15:10
Підключитись до конференції: https://us04web.zoom.us/j/5418253872?pwd=YzBaaUpkaVVvU1pVZnRraVRoM1NjQT09
Пароль: 1JfCkR

Пропустили попередні відео?
   •  Знайомство із Сонею - вона учениця 11-го класу, яка обирає університет і майбутню професію.
   •  Київські політехніки Чан Фіонг Ань, Кирило, Дар’я та Гліб провели для учениці Соні незабутню екскурсію університетом і розказали лише про невелику частину можливостей, що відкриваються перед студентами.
   •  Відео «Подорож у світ політехніки».

Бажаєте, щоб ваш навчальний заклад співпрацював із КПІ ім. Ігоря Сікорського? Заповнюйте форму!

Вступник на сайті | інстаграм | телеграм
 Плейлист YouTube
 З питаннями сюди

Будьте обережні та здорові, бережіть себе і чекаємо на вас!