Як взяти книги першокурснику

Щоб скористатися ресурсами та послугами Бібліотеки необхідно зареєструватися на Довідці (1 поверх) в робочі години Бібліотеки. При собі мати студентський квиток/залікову книжку або документ, що посвідчує особу.

Замовити книжки Ви можете у декілька способів:

1. Замовити підручники через електронний каталог;
2. Безпосередньо звернутися зі списком літератури до бібліотекаря на Пункті книговидачі (2-й поверх);
3. Замовити навчальні посібники для групового обслуговування, надіславши заявку на електронну адресу, де відповідальні особи (старости, куратори, представники груп) мають вказати:
- факультет, групу;
- список літератури;
- кількість примірників кожної назви;
- зручний для обслуговування час.

Отримати підручники Ви можете на Пункті книговидачі (2-й поверх).Також на всіх пунктах обслуговування Ви можете отримати консультації щодо:
- користування власним електронним формуляром та електронним каталогом;
- користування ресурсами та послугами бібліотеки.

Часи робот : Пн-Пт – 9.00-19.00, Сб – 9.00-17.30
Контакти: Науково-технічна бібліотека КПІ ім. Ігоря Сікорського, 03056, Київ, пр. Перемоги, 37-л,
Тел. +38 (044) 204-82-75 (Довідка), +38 (044) 204-96-74 (Пункт видачі)