Наукова школа

Науково-педагогічні працівники та аспіранти кафедри технології поліграфічного виробництва спільно із колегами із кафедри репрографії працюють в межах наукової школи «Технологічне забезпечення видавничо-поліграфічного виробництва, техніки, процесів і систем репродукування», що була започаткована з 1978 року д.ф.н., проф. Гавришем А. П. Нині наукова школа, яку очолює д. т. н., проф. П. О. Киричок, входить у Міжнародний науково-методичний консорціум «PrintPromotion», Міжнародне коло вищих навчальних закладів з підготовки фахівців видавництва та поліграфії (International Circle of Educational Institutes for Graphic Arts).
Галузь науки в якій працює наукова школа є машини і процеси поліграфічного виробництва, машинознавство. Основні напрямки наукових досліджень школи: технологічне забезпечення видавничо-поліграфічного виробництва, техніки, процесів і систем репродукування; механічна обробка високолегованих металів; автоматизація та роботизація виробництва; автоматизація машинобудування; підвищення міцності та зносостійкості поверхонь деталей машин і механізмів; автоматизація технологічної підготовки виробництва; поліграфічне машинобудування; електронні видання.
В межах наукової школи діють наукові групи:
• «Технологічне забезпечення якості та експлуатаційних властивостей поліграфічного обладнання», під керівництвом д.т.н., проф. Киричка П. О. за участі НПП кафедри: к.т.н., доц. Олійника В. Г., к.т.н., доц. Бараускєне (Лотоцької) О.І., к.т.н., доц. Зигулі С. М., к.т.н., доц. Хмілярчук О.І., к.т.н., ст. викл. Тріщука Р.Л.
• «Технологічне забезпечення якості захищеної від підроблення поліграфічної продукції», під керівництвом д.т.н., проф. Киричок Т. Ю. за участі НПП кафедри: к.т.н., доц. Талімонової Н.Л., к.т.н., доц. Клименко Т.Є.