morozovМорозов Андрій Сергійович – кандидат технічних наук, доцент.
Дисципліни: «Загальне матеріалознавство», «Матеріали паковань», «Поліграфічні матеріали», «Поліграфічні матеріали та видавничо-поліграфічні технології», «Видавничо-поліграфічні матеріали».

Закінчив Дніпродзержинський індустріальний інститут ім. М.І. Арсеничева в 1981 р. Аспірантура з 1982 по 1985р. в Інституті проблем матеріалознавства Академії наук України, там же захистив дисертацію на тему: "Разработка технологии изготовления материалов из металлической стружки с использованием спекания электрическим током" в 1992 р.

Основні напрями наукових досліджень: розробка нових технологій виготовлення металевих пігментів для удосконалення друкарських процесів, фізико-хімічні особливості стабілізації металізованих колоїдних розчинів поліграфічного призначення, їх агрегативна і кінетична стійкість, структура та властивості металізованої фарбової плівки.

Написано кілька глав докторської дисертації "Ресурсозберігаючі технології одержання металевих пігментів із стружкових відходів кольорових сплавів для вдосконалення друкарських процесів"( Спеціальність 05.05.01- Машини і процеси поліграфічного виробництва).

Контактна інформація: