Зоренко Оксана Володимирівна, кандидат технічних наук, доцент.

Викладає дисципліни: Технологія поліграфічного виробництва 1. Формні процеси (кваліфікаційний рівень — бакалавр); Технологія видавничо-поліграфічного виробництва 2. Друкарські процеси (кваліфікаційний рівень — бакалавр); Процеси і технології цифрового друку (кваліфікаційний рівень — бакалавр); Управління тиражестійкістю (кваліфікаційний рівень — спеціаліст, магістр).

Закінчила Видавничо-поліграфічний факультет Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» (ВПФ НТУУ «КПІ») в 1999 р.

В 2004 р. захистила кандидатську дисертацію зі спеціальності 05.05.01 «Машини і процеси поліграфічного виробництва» у спеціалізованій раді НТУУ «КПІ». Назва дисертації — Закономірності перенесення поверхневим шаром гумовотканинного полотнища офсетного плоского друку фарби та зволожувального розчину.

З 2004 року по цей час працює на посаді доцента кафедри технології поліграфічного виробництва, має більше 95 наукових та науково-методичних праць, з них 6 методичних вказівок, 1 навчальний посібник з грифом МОН України, 1 довідкове видання (український тлумачний словник видавничо-поліграфічної справи), 9 патентів, 1 монографія, що використовуються у навчальному процесі.

З 01.01.2003 по 31.12.2005 рр. приймала участь у держбюджетній темі № 2653 «Створення нових очищувальних технічних розчинів для якісного багатофарбового репродукування» та з 01.01.2006 по 31.12.2008 — у держбюджетній темі № 2943 «Розробка та дослідження композиційного складу УФ-лаку для оптимізації технологічного процесу лакування друкованої продукції по сирому», керівник тем — професор Величко О. М.; входила до складу групи кафедри репрографії з розробки Технічного завдання на науково-дослідну роботу, що виконується в обсязі робочого часу «Методи і засоби удосконалення термотрансферного друку на тканинах», тема № ВПІ — 1/2011, керівник теми — доцент Розум Т. В.

Зоренко О. В. є відповідальним секретарем збірника наукових праць ВПІ НТУУ «КПІ» «Технологія і техніка друкарства», а також головою секретаріату збірника тез доповідей та міжнародної наукової конференції студентів і аспірантів «Друкарство молоде».

В 1999, 2005 рр. підвищувала кваліфікацію в Німеччині, в 2008 р. приймала участь у роботі міжнародної конференції освітніх навчальних закладів «Міжнародне коло поліграфічних освітніх навчальних закладів» (Польща). Підвищувала кваліфікацію: в Українському інституті інформаційних технологій НТУУ «КПІ» специфікація «Педагогіка в освіті вищої школи» (2008 р.); в Навчально-методичному комплексі «Інститут післядипломної освіти НТУУ «КПІ» (2012 р., 2014 р.).

В 2009 р. отримала диплом в номінації «Молодий викладач-дослідник-2008» НТУУ «КПІ».

Наукові інтереси: формні процеси; друкарські процеси; цифрові технології друку; управління тиражостійкістю.