lototska

Лотоцька Оксана Іванівна – заступник директора по навчально-виховній роботі зі студентами денної форми навчання, кандидат технічних наук, доцент кафедри технології поліграфічного виробництва. Випускниця Механіко-машинобудівного інституту НТУУ «КПІ», а сьогодні – заступник директора з навчально-виховної роботи зі студентами денної форми навчання ВПІ.

У 2003 році прийшла на кафедру Технології поліграфічного виробництва інженером, а згодом у 2006 році вступила до аспірантури, тож можна сказати – це значною мірою заслуга кафедри – кваліфікованого, дружного і доброзичливого колективу. Під час навчання в аспірантурі стала штатним викладачем кафедри, працюючи на посадах асистента, старшого викладача, доцента. У 2012 р. захистила дисертацію й отримала науковий ступінь кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.01 – Машини і процеси поліграфічного виробництва.

Основною тематикою досліджень є підвищення якості та експлуатаційних властивостей деталей поліграфічних машин за допомогою поверхнево-пластичного деформування з комбінуванням різних хімічних методів відновлення. У даний час ведуться роботи з розвитку цього напряму, практичного використання отриманих результатів. Результати досліджень опубліковані в понад 40 наукових праць.

Хочеться зазначити, що Оксана Іванівна завжди мріяла вчити дітей, а згодом викладати, їй подобається колектив, у якому вона працює, зазначає, що їй цікаво спілкуватися зі студентами. Завдяки їй почало здійснюватись навчання за другою вищою освітою, а також підвищення кваліфікації працівників видавничо-поліграфічної галузі.

Майже 7 років викладає спеціальні дисципліни, читає студентам лекції, веде практичні та лабораторні роботи. Студенти з повагою ставляться до свого викладача.

Дисципліни, які викладає:

-         Технологія сувенірної продукції;

-         Ергономіка;

-         Організація баз даних;

-         Технологія електронних видань;

-         Технологічні процеси механічної обробки деталей поліграфічних машин;

-         Інформаційні технології.

Контактна інформація: