seregaЗигуля Світлана Миколаївна – ст. викладач. Дисципліни:«Технологія поліграфічного виробництва. Брошурувально-палітурні процеси», «Управління якістю», «Проектування технологічних процесів», «Проектування виробничих процесів», «Інженерно-технічне забезпечення Видавничо-поліграфічного виробництва»

Закінчила Львівський видавничо-поліграфічний інститут ім. Івана Федорова в 1994 році, отримавши кваліфікацію «інженер технолог поліграфічного виробництва» зі спеціальності «Технологія поліграфічного виробництва».
Працювала з 1985 по 2009 у видавництві «Преса України». Після закінчення інституту займала такі посади: майстер лінотипного відділення; майстер брошурувального цеху; начальник брошурувального цеху; інженер-технолог; інженер з охорони праці.

Наукові інтереси:  технологія поліграфічного виробництва. Брошурувально-палітурні процеси (клейове скріплення видання).

Контактна інформація: