Екскурсія у Київському науково-дослідному інституті судових експертиз.
![]() |
Студенти, аспіранти та викладачі нашого закладу мали чудову нагоду відвідати Київський науково-дослідний інститут судових експертиз.
Під час екскурсії учасники ознайомилися з сучасними методами проведення судових експертиз, а особливий акцент було зроблено на питаннях фальсифікації цінних паперів, методах їх виявлення та дослідження. Представники інституту детально розповіли про ознаки підробок, технології перевірки справжності документів і продемонстрували, як ці процеси відбуваються на практиці.
Особливу зацікавленість викликали практичні кейси та можливість побачити застосування спеціалізованого обладнання у реальних експертних дослідженнях.
Щиро дякуємо співробітникам інституту за змістовну, пізнавальну та надзвичайно корисну екскурсію!
|





