«Український розмовний клуб»

Студентська соціальна служба НТУУ «КПІ» спільно з Волонтерським проектом «Інститут Сковороди» запрошує студентів-іноземних громадян та всіх бажаючих на безкоштовне навчання в «Українському розмовному клубі».

Діяльність «Українського розмовного клубу» має на меті поширення української мови та культури за кордоном, ознайомлення іноземців із Україною та встановлення дружніх відносин з українством у світі.

Щочетверга, в Студентській соціальній службі НТУУ «КПІ», на безоплатній основі, здійснюватиметься навчання іноземців українській мові у формі групових занять, лекцій, майстер-класів, кінопоказів, екскурсій для іноземних студентів, що має підвищити їхній рівень володіння мовою та допомогти ознайомитися із українськими традиціями, культурою та історією.

Перша зустріч відбудеться 26 лютого 2015 р. о 16:30 в Студентській соціальній службі НТУУ «КПІ» за адресою: вул. Борщагівська, 144 гурт. № 20 (окремий вхід зліва).

Необхідна попередня реєстрація за тел.: (044) 406−80−45, 406−81−29.