Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра)

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою – 3 роки замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Видавничо-поліграфічний інститут проводить набір на освітній рівень бакалавра на основі диплома молодшого спеціаліста на такі спеціальністю:

186 Видавництво та поліграфія (освітня програма Технології друкованих і електронних видань).

При вступі ти маєш надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури / української мови та з математики для вступу за державним замовленням. Ти можеш використати сертифікати 2018, 2019, 2020 та 2021 років. Третій конкурсний предмет – вступне фахове випробування (фізика), яке складається в університеті.

При вступі на навчання за кошти фізичних та\або юридичних осіб на заочну форму здобуття освіти (небюджетні конкурсні пропозиції) обов’язково потрібно надати сертифікат ЗНО з української мови та літератури / української мови, а як другий конкурсний предмет використати результати ЗНО з математики, історії України, географії, хімії, біології, фізики, іноземної мови на вибір. Третій конкурсний предмет – вступне фахове випробування, яке складається в університеті.

Пам’ятай – документи до Національному технічному університеті України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» потрібно подати документи з 14 липня до 23 липня включно! Документи у 2021 році подаються виключно електронно! Комплексне фахове випробування відбудеться у період з 24 до 26 липня. Надання рекомендації для зарахування за державним замовленням — 27 липня.

Ключові дати

Перелік спеціальностей та освітніх програм, за якими в 2021 р. оголошено набір на освітній ступінь бакалавра на основі здобутого ступеня (рівня) молодший спеціаліст, молодший бакалавр, фаховий молодший бакалавр

Перелік конкурсних предметів у сертифікаті Українського центру оцінювання якості освіти (вступних випробувань, творчих конкурсів) при вступі на освітній ступінь бакалавра на основі здобутого ступеня (рівня) молодший спеціаліст, молодший бакалавр, фаховий молодший бакалавр

Вартість навчання