Запрошення на навчання або стажування у Ризькому технічному університеті!

Спільний проект на реалізацію програми мобільності між НТУУ "КПІ" та Ризьким технічним університетом (Riga Technical University) був "approved"!

Студенти (магістри) та викладачі нашого університету матимуть змогу з нового навчального 2015/2016 року пройти навчання або стажування у Ризькому технічному університеті. На наступний рік виділені кошти для трьох студентів (магістри та аспіранти) на 10 місяців  кожний, та для двох викладачів по 11 днів кожний (передбачається 10 годин/тиждень викладацької діяльності). Проект розрахований на декілька факультетів, а саме ФЕЛ, ФЛ, ФММ, ВПІ та ІТС. Навчання та стажування за напрямами:

1)      Business & Administration;

2)      Information and Communication Technologies;

3)      Engineering & engineering trades;

4)      Languages.

Університету необхідно у дуже стислий термін, до 30 червня, надати RTU перелік студентів та викладачів, які рекомендовані НТУУ «КПІ» для програми обміну. Детальну інформацію стосовно переліку курсів (за вище згаданими напрямами) Ви зможете знайти тут http://www.fsd.rtu.lv/. Для участі, студенти та викладачі повинні знати англійську/латвійську мову на високу рівні, мовні сертифікати не обов’язкові, але бажані.

Проект покриває витрати пов’язані із поїздкою та надає стипендію для студентів у розмірі 750€/місяць; для викладачів макс. 120€/день. Суми можуть трохи змінитися (чекає відповідь від RTU).

Інформація стосовно переліку необхідних документів для кандидатів за програмою обміну:

Отже, студенти ( магістри, аспіранти) мають подати:

-  Копію закордонного паспорту;

-  Сертифікат знання англійської мови;

- Мотиваційний лист;

- Копію навчальної картки;

- Довідку з деканату, що студент є наразі студентом ВПІ.

Усі документи повинні бути перекладені англійською мовою та завірені (бюро перекладу або візово-протокольна служба в 1 корпусі).

Перелік документі для викладачів:

-  Копія закордонного паспорту;

- CV;

-  Короткий опис поточних завдань / обов'язків та досліджень.

Нагадую, що всі кандидати повинні бути рекомендовані/відібрані Вашими факультетами/інститутами.