День ТПВ-Першокурсника

Кожного року наш університет відзначає «День Першокурсник», і цей рік не був виключенням...

Крокуючи разом з колоною першокурсників ВПІ, я відчував кожною клітинкою тіла багатоголосий крик «ВПІ! ВПІ!», хвилею за хвилею мене накривали різноманітні емоції: гордість за свій інститут, радість, потужне полум’я молодості, жага до життя та пізнання, щире хвилювання. Попереду колони майорів державний прапор України, а за прапороносцем йшли вчорашні абітурієнти, їх куратори та адміністрація ВПІ.

Під час свята лунало багато теплих слів від реактора НТУУ «КПІ» Згуровського М. З., виступали також Л. Каденюк, В. Масол та інші почесні гості. Свою майстерність показали заслужений академічний зразково-показовий оркестр Збройних Сил України (окремий респект від глядачів барабанщику!),  народна академічна хорова капела НТУУ «КПІ», учасниці конкурсу Королева КПІ 2016 (разом зі своєю Королевою, студенткою четвертого курсу нашої кафедри, Анною Боєвою), народний ансамбль танцю «Політехніки» НТУУ «КПІ».

Ще одну хвилю емоцій нам подарували «хіміки», що вибігли на площу Знань з синьо-жовтими димовими шашками.

Офіційна частина заходу закінчилась у залі Вченої Ради НТУУ «КПІ» на врученні залікових книжок. Однак, свято для студентів тривало ще довго).

Подивитись весь святковий концерт можна на KPI-TV