Шановні абітурієнти!

25.03 ВПІ провели перший весняний День відкритих дверей 2017 року. Захід відбувся у 25 корпусі на вулиці Володимирській. 

До нас завітали багато абітурієнтів з батьками, які із задоволенням прослухали невеличку презентацію про ВПІ та ознайомились із нововведеннями вступної кампанії 2017 року (Актуальна інформація про умови вступу до ВПІ представлена у меню нашого сайту "Абітурієнту").

Як і планувалось, були проведені одночасно 3 майстер-класи: Є. В. Магда повідав про особливості створення та використання політичної реклами в Україні, Д. С. Гриценко показав можливості сучасних засобів 3d-моделювання та показав на практиці процес створення таких моделей.

Цього разу, найбільш популярним був майстер-клас, проведений нашою кафедрою графіки. Абітурєнти та їх батьки отримали повне уявлення про всі творчі знання та навички, які ми надаємо студентам впродовж навчання, та велике задоволення від ілюстраційних матеріалів ("повсякденних" навчальних робіт студентів перших та других курсів).

Фото-звіт нашого Дня відкритих дверей та галерею ілюстративних студентських робіт можна знайти на нашій сторінці facebook.

Запрошуємо всіх зацікавлених відвідати наступні дні відкритих дверей.