17 травня 2017 року, на базі Видавничо-поліграфічного інституту КПІ ім. Ігоря Сікорського була проведена четверта Всеукраїнська студентська Олімпіада з дисципліни «Проектування видавничо-поліграфічного виробництва».

Приємно, що до участі у змаганнях долучаються учасники з різних регіонів України і їх кількість поступово зростає. Вже четвертий рік поспіль у Олімпіаді приймають участь студенти з провідних вищих навчальних закладів України. З Видавничо-поліграфічного інституту (ВПІ) КПІ ім. Ігоря Сікорського, Української Академії Друкарства (УАД), Харківського національного університету радіоелектроніки (ХНУРЕ), Харківського Національного економічного університету ім. Семена Кузнеця (ХНЕУ), Національного Авіаційного Університету (НАУ). 
ІІ етап Олімпіади традиційно передбачав виконання теоретичного та практичного завдань. Оцінювання виконаних студентами завдань, визначення переможців було доручено вельмишановним членам журі, у складі якого були представники поліграфічної галузі і професорсько-викладацького колективу. Рішення журі було одностайним. Перше місце зайняла студентка ВПІ КПІ ім. Ігоря Сікорського Левчук Ольга, друге місце розподілили між собою Бондаренко Анна (ХНЕУ) та Мар’єнко Олексій (ХНУРЕ). На третьому місці: Цвик Софія (УАД) та Станіславова Ольга (НАУ). 
Голова організаційного комітету, проректор КПІ ім. Ігоря Сікорського, професор Петро Олексійович Киричок та голова журі, професор Олена Михайлівна Величко привітали переможців і учасників Олімпіади.
Вітаємо переможців і всіх учасників та бажаємо їм здоров’я, натхнення й нових здобутків в навчанні! 
Чекаємо нових учасників олімпійських змагань!