Відбувся захист дисертацій

31 жовтня відбулося перше засідання Спеціалізованої Вченої Ради Д 26.002.10. Головою Ради є д.т.н., проф. Киричок П.О., до складу ради входять не лише професори, провідні науковці з НТУУ «КПІ», а й з Української академії друкарства, Книжкової палати України, Банкнотно-монетного двору тощо.

На засіданні відбувся захист двох дисертаційних робіт: аспірантки кафедри ТПВ Несхозієвської Тетяни Михайлівни на тему «Технологічне забезпечення зносостійкості деталей аркушепровідних систем друкарських машин» (робота виконана під керівництвом д.т.н., проф. Киричка П.О.) та асистента кафедри репрографії Кушлика Богдана Ростиславовича на тему "Удосконалення технології друкування малотиражної продукції плоским офсетним друком" (робота виконана під керівництвом д.т.н., проф. Величко О.М.). Обидві дисертаційні роботи подані на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю 05.05.01 – Машини і процеси поліграфічного виробництва.

Крім членів Спеціалізованої Вченої Ради на засідання завітало багато гостей з КПІ, зокрема, ВПІ; Української академії друкарства; Національного університету технологій та дизайну; з видавничо-поліграфічних підприємств, друкарень та фірм-постачальників обладнання та витратних матеріалів для поліграфії.