Конкурсні предмети та бали

Зарахування на перший курс здійснюється на конкурсній основі на підставі оцінок зовнішнього незалежного тестування (ЗНО), що проводить Український центр оцінювання якості освіти (УЦОЯО) та оцінок атестату. Дійсними є сертифікати 2017, 2018 та 2019 років за винятком іноземної мови, сертифікат якої зараховується лише за 2018 та 2019 рр.

Згідно правил прийому у 2019 році для вступу на перший курс спеціальності «Видавництво та поліграфія» будуть враховані середній бал АТЕСТАТУ та результати ЗНО з наступних загальноосвітніх дисциплін:

  1. Українська мова та література.
  2. Математика.
  3. Фізика, хімія або іноземна мова.

З програмами ЗНО дисциплін можна ознайомитися на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Конкурсний бал обчислюється шляхом додавання балів сертифіката з конкурсних предметів та середнього бала документа про повну загальну середню освіту, помножених на вагові коефіцієнти.

Зокрема, питома вага балів:

  • з української мови та літератури складає 0,2, мінімальна оцінка 100 балів;
  • з математики — 0,5, мінімальна оцінка 125, за умови, що оцінка з фізики/хімії/іноз. мови не нижча 100 балів
  • з фізики, хімії або іноземної мови 0,2, мінімальна оцінка 125, за умови, що оцінка з математики не нижча 100 балів
  • середнього балу атестату — 0,05.
  • додаткового бала ФДП – 0,05.

Призерам (особам, нагородженим дипломами І-ІІІ ступенів) IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 2019 року з базових предметів, призерам III етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів – членів Малої академії наук України 2018 року до розрахованого конкурсного балу додається 10 балів, а якщо КБ вступника при цьому перевищує 200, то він встановлюється таким, що дорівнює 200. 

 Абітурієнтам, які зареєстровані в сільській місцевості і в 2019 р. закінчили сільську школу надається сільський коефіцієнт 1,05, на який множиться конкурсний бал. Для отримання сільського коефіцієнту необхідно завантажити до особистого кабінету довідку з додатку 13 до Правил реєстрації місця проживання та Порядку передачі органам реєстрації інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, що затверджені постановою КМУ від 2 березня 2016 р. № 207, видану в 2019 р. СК для осіб, що є внутрішньо переміщеними особами та проживають у селі без реєстрації, не застосовується.

При поданні заяви 1 або 2 пріоритетом конкурсний бал додатково множиться на галузевий коефіцієнт, який дорівнює 1,02.