Вступ до магістратури

Якщо ти хочеш продовжити навчання після одержання диплому «бакалавра», то ти можеш вступити до кафедри технології поліграфічного виробництва ВПІ  КПІ ім. Ігоря Сікорського у магістратуру. Ти будеш здобувати наступний рівень вищої освіти – рівень магістра за освітньою програмою (спеціалізацією)  Технології друкованих і електронних видань.

Навчання на цьому освітньому рівні триває 1 рік 4 місяці або 1 рік 9 місяців залежно від обраної програми для навчання — освітньо-професійної або освітньо-наукової.

Цього року вступники, які планують здобувати ступінь магістра у КПІ ім. Ігоря Сікорського, мають обов’язково під час подання електронних заяв надати мотиваційний лист для вступу до університету. Що це таке? Мотиваційний лист – це викладена письмово у довільній формі інформація про твою зацікавленість у вступі до КПІ ім. Ігоря Сікорського та відповідні очікування, досягнення у навчанні та інших видах діяльності, власні сильні та слабкі сторони.

Ти вирішив змінити фах після одержання диплому бакалавра? Додаткове вступне випробування цього року складати не потрібно. Але скласти вступне фахове випробування потрібно обов’язково.

ВСТУП НА МАГІСТРАТУРУ

до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2023 році

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2023 році

Додатки до правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2023 році:

Пам'ятка вступнику у магістратуру

Програма комплексного фахового випробування

Розклад консультацій та фахових вступних випробувань до магістратури НН ВПІ (із посиланнями)

Ключові дати

Вартість навчання у 2023/2024 навчальному році

Обсяги та максимальні обсяги державного замовлення на прийом у 2023 році

Програма усної співбесіди з іноземних мов для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра

Освітня програма (спеціалізація)

Відбіркова комісія

Результати фахових випробувань за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія від 21.07.2023

Результати фахових випробувань за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія від 22.07.2023

Результати фахових випробувань за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія від 24.07.2023

Результати фахових випробувань за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія від 26.07.2023

Результати фахових випробувань за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія від 29.07.2023

Результати фахових випробувань за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія від 14.08.2023

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2022 році:

Пам'ятка вступнику у магістратуру

Перелік необхідних документів

Програма комплексного фахового випробування

Ключові дати

Розклад консультацій та фахових вступних випробувань до магістратури НН ВПІ

Консультація до фахового вступного випробування до магістратури (відео)

Детальніше про вступ до магістратури на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Варіанти подачі оригіналів для вступників

Результати фахового іспиту у магістратуру (06.09.2022 р.)

Результати 2-ї сесії фахових випробувань у магістратуру (08.09.2022 р.)