Закінчення 2015-2016 навчального року на ТПВ

Магістри 2016Вітаємо всіх із закінченням 2015-2016 навчального року. Цей рік виявився важким для людей та для країни, однак ми, викладачі та студенти, продовжували наполегливо працювати –  викладати та засвоювати нові знання, разом долати перешкоди, заряджати один одного позитивною енергією та йти вперед, назустріч нашим мріям.

Минулий тиждень був підсумковим для нашого інституту. Перш за все, хочеться привітати наших дипломників. Усі бакалаври успішно захистили свої дипломи і вже готуються до вступних іспитів до магістратури.

Не менш зоряним був захист магістрів. Тепер уже дорослі, освічені люди можуть забути про сесію, екзамени та добрих, але вимогливих викладачів. Тепер ВПІ для них лишиться лише приємним спогадом про те, як вони провели одні з кращих років свого життя. На зміну їм восени придуть нові хлопці та дівчата, які вирішили посвятити своє життя видавничо-поліграфічній справі.

Магістри 2016Спеціалісти 2016

Крім того, 25 червня відбулося засідання викладацйько-професорського складу нашої кафедри. Були підведені підсумки, куратори академічних груп відзвітували про успішність складання сесії, були підведені підсумки наукової та методичної роботи працівників кафедри.

Отже, у цьому навчальному році наша праця закінчилась, і тепер ми можемо насолоджуватись цим прекрасним спекотним літом. Гайда відпочивати, веселитись та мандрувати,а наш сайт продовжуватиме  радувати вас новинами з життя ВПІ.