Урочисте вручення дипломів магістрам і спеціалістам ТПВ

Вчора, у Залі Вченої Ради НТУУ "КПІ", відбулось урочисте вручення дипломів про отримання повної вищої освіти магістрам та спеціалістам нашої кафедри.

Було надзвичайно приємно бачити цих усміхнених молодих людей, що вже не були студентами, але й не стали нашими випускниками. Всі вони одночасно були щасливі і приголомшені тим, що старе життя закінчується, і починається щось нове. Коли бачиш, як очі випромінюють смуток та радість, біль та надію - це непередаване відчуття, яке можливе лише тут, у стінах КПІ, на нашій кафедрії технології поліграфічного виробництва.

Тож, ми прощаємося з вами, дорогі випускники, і бажаємо вам бадьорості, успіхів та яскравих емоцій. Не зупиняйтесь та постійно тяжійте до нового, без зупинок та вагань!