Шукаємо аспірантів НТУУ «КПІ» для участі у проекті кредитної мобільності з Вищою школою Мін Нансі

Шановні колеги!

Доводимо до Вашого відома інформацію з приводу проекту з Вищою школою Мін Нансі та науково-дослідним інститутом LORIA (Lorraine Research Laboratory in Computer Science and its Applications) Університету Лотарингії (Франція) в рамках проекту кредитної мобільності  програми Еразмус +.

Наразі, терміново шукаємо аспірантів НТУУ «КПІ» для участі у проекті кредитної мобільності з Вищою школою Мін Нансі (1 аспірант/6 місяців) та з науково-дослідним інститутом LORIA Університету Лотарингії (Франція) (1 аспірант/один навчальний рік).

За даним проектом аспіранти зможуть поїхати на стажування в рамках фінансуванням програми ЕРАЗМУС+.

Напрями стажування за обміном:
 Computer sciences, IT & Applied Mathematics
 Algorithms: computation, image processing and geometry
 Complex systems, biomedical engineering, artificial intelligence and robotics
 Networks, systems and services
 Energy, Industrial Engineering
 Material Science & Engineering

Перелік запропонованих тем, в рамках вказаних напрямів та більш детальну  інформацію (файл 12_07_нанси) Ви зможете знайти у додатку.

Детальніше про проект Ви зможете ознайомитися за посиланням http://mobilnist.kpi.ua/erasmus/kredytna-mobilnist/16-prohramy/252-universit-de-lorraine-mines-nancy.

Потенційні кандидати мають зареєструватись за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1AAhEMJnbWVa0aq21mf7P-twqWlrPU4FStmjPddGHUtA/viewform?c=0&w=1

Якщо у Вас є запитання, будь-ласка, звертайтеся за  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  або за тел. +38 044 204 99 55.