День Гідності та Свободи

Сьогодні ми відзначаємо День Гідності та Свободи — свято суспільної солідарності та готовності до самопожертви.
Цей день —  доказ того, що Помаранчева революція та Революція Гідності змінили українців, об’єднавши в єдиній, соборній і незалежній Батьківщині.
Для нас День Гідності та Свободи є особливим святом, адже студенти, викладачі та співробітники КПІ ніколи не стояли осторонь подій, що визначали майбутнє держави. Вони одними з перших виходили на боротьбу за громадянські права, демократію, свободу та гідність. Так, 14 студентів і співробітників КПІ віддали своє життя за наше мирне майбутнє. Чотирьом з них звання Герой України присвоєно посмертно. Тож вшануймо жертовність і мужність полеглих захисників!
Слава Україні! Героям слава!

Директор Видавничо-поліграфічного інституту Петро Киричок