Війна нам не перешкода! Ми вже готуємося до життя після Перемоги.

Цьогоріч  попри непросту ситуацію у місті та війну в країні, ВПІшники активно долучилися до весняної толоки. Директор ВПІ, завідувачі кафедр, завідувачі лабораторій, працівники деканату, кафедр та інституту продовжують працювати в рідному 8 корпусі, та виконують не лише свої посадові обов’язки на місцях, а й прикрашають територію навколо нього. Відтак, сьогодні, 21 квітня, було висаджено чимало нових декоративних кущів. Це наша щорічна традиція, яка дотримується навіть сьогодні, навіть коли триває війна. Розмаїття бузку, магнолій, сакури біля 8 корпусу КПІ поповнилося новими зразками, які, сподіваємося, вже наступного року розквітнуть навесні та будуть радувати наш колектив, студентів та простих перехожих.