Наукові семінари

До проведення наукових семінарів та читання лекцій кафедрою періодично запрошуються відомі спеціалісти та вчені галузі. Так, у 2004 році для студентів спеціальності 7.092701 читали лекції зав. кафедрою ВСаР НУ ім. Шевченка, професор Тимошик М. С., професори, доктори технічних наук з УАД Лазаренко Е. Т., Полюдов О. В., Гавенко С. Ф., а також професори Штутгартської вищої школи Гартман Лібертрут, Еріх Штайнер. У вересні 2005 року фахівцем кафедри, доцентом, к.т.н. Величко О. М. прочитано лекції з підвищення кваліфікації спеціалістів поліграфічної галузі.

У січні 2005 року проведено семінар з фірмою «Гейдельберг-Україна», в якому взяли участь професор Гельмут Кіппхен, автор відомої «Енциклопедії друкованих засобів інформації», професор Кароль Ковальчук, фахівець фірми «Heidelberg» з технології додрукарських процесів, к.т.н., президент фірми «Гейдельберг-Україна» Шостачук Ю. О. та інші.

Компанією «Гейдельберг-Україна» 15.11-17.11.2005 року проведено Принтмедіа семінар з підвищення кваліфікації викладачів вищих навчальних закладів України. В семінарах, спрямованих на узагальнення й систематизацію новітніх тенденцій додрукарських, друкарських, післядрукарських процесів та обладнання, стандартизації, організації та автоматизації виробництва, взяли участь доктор Вольфганг Валлови та фахівець фірми «Heidelberg» з рулонних офсетних друкарських машин Володимир Місіюк.

У грудні 2005 року фахівцями компанії MacHouse та представником фірми X-Rite (США) Станіславом Шулла проведено семінар, присвячений найсучаснішим методам та приладам контролю якості поліграфічної продукції.

У 2007 році для спеціалістів видавничо-поліграфічної галузі та студентів проведено семінар «Проблеми виробництва з випуску гофрокартону».