Участь у світових та державних програмах, гранти

У разі обопільної зацікавленості під час курсового і дипломного проектування до наукової роботи залучаються студенти. За ініціативою кафедри ТПВ з 2000/01 навчального року започатковано серію науково-практичних конференцій «Друкарство молоде», (гіперпосилання на сторінку: Конференція «Друкарство молоде» 2008)) присвячених 50-річчю ВПФ.

На конкурсах науково-дослідних робіт наші студенти й аспіранти постійно завойовують призові місця та нагороди. У номінації «Технологія» в 2002 році – друге місце, в 2003 році – перше і друге місця на Всеукраїнському конкурсі «Друкарство молоде», у 2004 році дипломи і грошові премії отримали ще троє студентів-технологів та чотири призових місця на конкурсі «Упаковка». У 2002 році троє студентів отримали дипломи, подарунки за участь у конкурсі «Зірка упаковки», який проводився під патронатом Міносвіти України. Керівники робіт, викладачі кафедри отримали подяку та грамоти Міносвіти України (Степанець В. В. та Величко О. М.).

Студенти групи СТ-21 завоювали друге місце в загальноуніверситетському змаганні за кращу академічну групу 2004 р., в тому числі й за участь у науково-дослідній роботі.

У міжнародному конкурсі за номінацією «Технологія і обладнання виготовлення пакувальних матеріалів та упаковки», що проводився у 2007 році, брали участь 13 студентів, отримали одне призове місце та нагороджені медаллю.