Зв'язки з НАН, галузевими інститутами та підприємствами

Задля вдосконалення навчального процесу члени колективу кафедри постійно перебувають у тісних творчих зв’язках із видавництвами, редакціями провідних газет і журналів, Інститутом журналістики Національного університету ім. Тараса Шевченка, Українською академією друкарства, Інститутом літератури НАН України ім. Тараса Шевченка тощо.

Укладено ряд двосторонніх договорів про співробітництво і про проходження студентами виробничої практики.

Головними базами практики є: видавництво «Наукова думка» НАН України, Парламентське видавництво, редакції часописів «Принт плюс» та «Слово і час», спеціалізовані видавництва «Вища школа» й «Освіта», інформагентства «Інтерфакс-Україна», «Укрінформ», видавничі концерни «Педагогічна преса»», «Шкільний світ» і холдингова компанія «Бліц-Інформ».

Члени колективу кафедри постійно перебувають у тісних творчих зв’язках з видавництвами, редакціями провідних газет і журналів, Інститутом журналістики Київського національного університету імені Т. Шевченка, Українською академією друкарства, Інститутом літератури ім. Т. Шевченка НАН України, Інститутом мовознавства ім. О. О. Потебні НАН України, Українським мовно-інформаційним фондом НАН України тощо.