Розробки та впровадження

Кафедрою розроблені промислові зразки, які впроваджено у виробництво: фотополімерні друкарські форми високого друку в Білоцерківській районній друкарні (1986); фотополімерні друкарські форми оперативного офсетного друку та прилад контролю якості форм «вимірювач електромісткості цифровий» – Івано-Франківська обласна друкарня (1987), Сторожинецька районна друкарня Чернівецької області (1988); метод об’єктивного контролю світлочутливості діазокопіювальних шарів (1991); технологія та обладнання для гідрофілізації друкарських форм офсетного плоского друку в друкарні АТ «ВІПОЛ» (1995); методика контролю технологічного процесу друку на різографах в університетській друкарні ім. М. Драгоманова (2003 р.).