khmiliarchukХмілярчук Ольга Іларіонівна – доцент, к. т. н. Дисципліни: «Інженерна та комп'ютерна графіка», «Технічні та програмні засоби обробки інформації», «Методи і засоби автоматизованого проектування».

У 2002 році закінчила Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут», інженер-механік за спеціальністю «Технологія машинобудування».

У 2009 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Технологічне забезпечення якості та експлуатаційних властивостей деталей поліграфічного обладнання оздоблювально-зміцнювальною обробкою».

Автор 12 статей та 4 патентів.

Наукові інтереси: технології підвищення якості та експлуатаційних властивостей деталей поліграфічного обладнання.

Контакти:

кім. 57-8