kyrychokКиричок Петро Олексійович – д. т. н., професор, Заслужений діяч науки і техніки України. Дисципліни: «Технологічні процеси механічної обробки деталей поліграфічних машин».

1976 року закінчив Дніпродзержинський індустріальний інститут.

1978–1981 рр. та 1992–1995 рр. навчання в аспірантурі та докторантурі кафедри технології машинобудування НТУУ «КПІ».
З 1981р. по 2002 р. асистент, доцент, професор кафедри технології машинобудування, заступник декана з наукової роботи механіко-машинобудівного факультету.
З 2002 р. по теперішній час декан, директор Видавничо-поліграфічного інституту.
У 2003 р. обраний завідувачем кафедри технології поліграфічного виробництва ВПІ НТУУ «КПІ». Того ж року організував і очолив спеціалізовану вчену раду по захисту кандидатських і докторських дисертацій та науково-технічний збірник «Технологія і техніка друкарства».

Сфера наукових інтересів – технологічні процеси та обладнання оздоблювально-зміцнюючої обробки деталей та вузлів машинобудування та поліграфічного устаткування.

Підготував 2 докторів та 5 кандидатів технічних наук. Опублікував більше 130 наукових праць, у тому числі: 3 монографії, 3 навчальних посібника, має 21 авторське свідоцтво на винаходи та патенти.