Вступ на 1-й курс (за сертифікатами ЗНО)

Уся актуальна офіційна інформація щодо вступу на перший (бакалаврський) рівень (правила, дати іспитів, вартість, обсяги і т.і.) у 2024 р. розміщена саме тут. 

 

Інформація про освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» для вступників з тимчасово окупованих територій

 

  • Ознайомитися із актуальною освітньо-професійною програмою першого (бакалаврського) рівня вищої освіти можна тут.

  • Освітню програму акредитовано - Сертифікат про акредитацію ОП

  • Кар’єрні можливості: Випускники працюють інженерами-технологами, дизайнерами, інженерами-дослідниками на поліграфічних підприємствах, у видавництвах, друкарнях, науково-дослідних та проектних організаціях, що розробляють та випускають різноманітні видання та паковання, а також продукцію, яка потребує додаткового захисту від підробки (банкноти, цінні папери, дипломи, акцизні марки тощо).

    Студенти вивчають сучасні технологічні процеси поліграфічного виробництва, у тому числі програми обробки текстової та графічної інформації, верстання, дизайну та макетування електронних та друкованих видань, розроблення паковань, графічного дизайну: HTML, CSS, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, CorelDRAW, QuarkXPress, CERBER®, AutoCAD, T-FLEX CAD, MathCAD, Heidelberg Signa Station, Package Designer, SPSSI, Kodak Preps тощо.

  • Контакти відбіркової комісії НН ВПІ:

                      Сайт - vpi.kpi.ua

                      Пошта приймальної комісії - Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

                      Телефони: +380 93 360 2510, +380 97 175 1815