Вступ до магістратури

ВСТУП НА МАГІСТРАТУРУ

до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2024 році

Уся актуальна офіційна інформація щодо вступу на другий (магістерський) рівень (правила, дати іспитів, вартість, обсяги і т.і.) у 2024 р. розміщена саме тут.

Реєстрація на ЄВІ / ЄФВВ

• Ознайомитися із актуальною освітньо-професійною програмою другого (магістерського) рівня вищої освіти можна тут.

• Освітню програму акредитовано - Сертифікат про акредитацію ОПП

• Кар’єрні можливості: Випускники працюють інженерами-технологами, дизайнерами, інженерами-дослідниками на поліграфічних підприємствах, у видавництвах, друкарнях, науково-дослідних та проектних організаціях, що розробляють та випускають різноманітні видання та паковання, а також продукцію, яка потребує додаткового захисту від підробки (банкноти, цінні папери, дипломи, акцизні марки тощо).

Студенти вивчають сучасні технологічні процеси поліграфічного виробництва, у тому числі програми обробки текстової та графічної інформації, верстання, дизайну та макетування електронних та друкованих видань, розроблення паковань, графічного дизайну: HTML, CSS, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, CorelDRAW, QuarkXPress, CERBER®, AutoCAD, T-FLEX CAD, MathCAD, Heidelberg Signa Station, Package Designer, SPSSI, Kodak Preps тощо.

• Контакти відбіркової комісії НН ВПІ:

Сайт - vpi.kpi.ua

Телефони: +380 93 360 2510, +380 97 175 1815

ВСТУП НА МАГІСТРАТУРУ

до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2023 році

Правила прийому до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» в 2023 році

Додатки до правил прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2023 році:

Пам'ятка вступнику у магістратуру

Програма комплексного фахового випробування

Розклад консультацій та фахових вступних випробувань до магістратури НН ВПІ (із посиланнями)

Ключові дати

Вартість навчання у 2023/2024 навчальному році

Обсяги та максимальні обсяги державного замовлення на прийом у 2023 році

Програма усної співбесіди з іноземних мов для вступу на навчання для здобуття ступеня магістра

Освітня програма (спеціалізація)

Відбіркова комісія

Результати фахових випробувань за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія від 21.07.2023

Результати фахових випробувань за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія від 22.07.2023

Результати фахових випробувань за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія від 24.07.2023

Результати фахових випробувань за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія від 26.07.2023

Результати фахових випробувань за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія від 29.07.2023

Результати фахових випробувань за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія від 14.08.2023

Правила прийому до КПІ ім. Ігоря Сікорського в 2022 році:

Пам'ятка вступнику у магістратуру

Перелік необхідних документів

Ключові дати

Розклад консультацій та фахових вступних випробувань до магістратури НН ВПІ

Консультація до фахового вступного випробування до магістратури (відео)

Детальніше про вступ до магістратури на сайті Приймальної комісії КПІ ім. Ігоря Сікорського

Варіанти подачі оригіналів для вступників

Результати фахового іспиту у магістратуру (06.09.2022 р.)

Результати 2-ї сесії фахових випробувань у магістратуру (08.09.2022 р.)