Вступ на 1 курс (за дипломом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра)

Якщо ти закінчив коледж чи технікум та одержав диплом молодшого спеціаліста, фахового молодшого бакалавра або молодшого бакалавра, ти маєш право вступати на основі свого диплома до Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» на перший курс, але навчатись за скороченою програмою – 3 роки замість 4. Ти будеш вступати на освітній рівень бакалавра – це перший рівень вищої освіти.

Уся актуальна офіційна інформація щодо вступу на перший (бакалаврський) рівень (правила, дати іспитів, вартість, обсяги і т.і.) у 2024 р. розміщена саме тут.

Інформація про освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна» для вступників з тимчасово окупованих територій

• Ознайомитися із актуальною освітньо-професійною програмою першого (бакалаврського) рівня вищої освіти можна тут.

• Освітню програму акредитовано - Сертифікат про акредитацію ОП

• Кар’єрні можливості: Випускники працюють інженерами-технологами, дизайнерами, інженерами-дослідниками на поліграфічних підприємствах, у видавництвах, друкарнях, науково-дослідних та проектних організаціях, що розробляють та випускають різноманітні видання та паковання, а також продукцію, яка потребує додаткового захисту від підробки (банкноти, цінні папери, дипломи, акцизні марки тощо).

Студенти вивчають сучасні технологічні процеси поліграфічного виробництва, у тому числі програми обробки текстової та графічної інформації, верстання, дизайну та макетування електронних та друкованих видань, розроблення паковань, графічного дизайну: HTML, CSS, Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe InDesign, CorelDRAW, QuarkXPress, CERBER®, AutoCAD, T-FLEX CAD, MathCAD, Heidelberg Signa Station, Package Designer, SPSSI, Kodak Preps тощо.

• Контакти відбіркової комісії НН ВПІ:

Сайт - vpi.kpi.ua

Телефони: +380 93 360 2510, +380 97 175 1815