Міжнародні програми навчання та стажування

Академічна мобільність – це можливість здобувачів вищої освіти навчатися, стажуватися чи проводити наукову діяльність в іншому закладі вищої освіти або науковій установі на території України чи поза її межами, з метою підвищення якості освіти та ефективності наукових досліджень.У структурі КПІ ім. Ігоря Сікорського працює 5 міжнародних центрів, метою яких є розвиток співпраці з відповідними країнами. Центри поширюють інформацію щодо програм обміну, розвивають культурну складову представленої країни, а також працюють у взаємодії з посольствами.

Академічна мобільність магістрів відповідно до діючого міжнародного договору на навчання у Лейпцизькому Університеті прикладних наук (Hochschule für Technik, Wirtschaft und Kultur Leipzig), Федеративна Республіка Німеччина та отримання стипендії “Georgius-Agricola-Stipendium“


Академічний обмін магістрів в межах програми Erasmus+, до якої залучені країни-члени Євросоюзу, а також країни-партнери. Програма надає можливість навчатися в закордонном у університеті, з яким укладена угода (дізнатися більше можна тут).


Академічний обмін магістрів за підтримки Німецької служби академічних обмінів DAAD передбачає надання індивідуальних грантів на навчання та групові поїздки.


Міжнародні програми навчання та стажування можна переглянути тут .