Зарубіжне партнерство

На сьогоднішній день кафедра ТПВ має спільну наукову і навчально-методичну діяльність з наступними зарубіжними вищими навчальними закладами:

•    Лейпцизький технічний університет (ФРН) (Вища школа техніки, господарства і культури) HTWK;
•    Варшавський університет реклами (Республіка Польща);
•    Варшавський університет науки і технології „Варшавська політехніка”(Республіка Польща);
•    Бергський університет м. Вупперталь (ФНР);
•    Технічний університет Лодзі «Лодзинська політехніка». (Республіка Польща);
•    Вроцлавський університет науки і технології „Вроцлавська політехніка”(Республіка Польща).

Кафедра ТПВ бере участь в міжнародній діяльності та програмах академічної мобільності Університету, а також встановлюючи та підтримуючи білатеральні зв’язки із закордонними університетами.

Викладачі кафедри беруть участь у програмах стажування PrintPromotion AZP для ознайомлення з найновішими розробками німецьких виробників поліграфічного обладнання та матеріалів, технологічними процесами та контролем якості поліграфічної продукції.
Викладачі проходять стажування та запрошуються для читання лекцій Інститут папірництва та поліграфії Лодзької політехніки, Вроцлавського університету науки і технології.

Викладачі кафедри є постійними учасниками Міжнародного кола поліграфічних навчальних закладів (International Circle of Educational Institutes for Graphic Arts, Technology and Management), котре на своїх щорічних зібраннях обговорює нагальні проблеми і тенденції поліграфічної освіти.

Вчені кафедри проводять активні наукові дослідження спільно з вченими інших держав: Білорусі, Литви, Польщі, Казахстану, публікуючи спільні результати досліджень.

Професор Роїк Т.А. з 08 по 12 квітня 2019 року на запрошення Вроцлавськоого університету науки і технології, факультет механічної інженерії (м. Вроцлав), Республіка Польща читала лекції, де проводяться спільні наукові дослідження з розробки нових матеріалів для поліграфічної галузі.

Доценти Клименко Т.Є. та Талімоновою Н. Л. брали участь у європейському конгресі “Perspektywy Women in Tech Summit” у м. Варшава (Республіка Польща) як переможниця конкурсу на грантову допомогу для студенток, аспіранток та молодих вчених-жінок, а також супроводжуючих від КПІ ім. Ігоря Сікорського Польським освітянським фондом «Perspektywy». Термін відрядження ─ з 11 по 15 листопада 2019 року. Відрядження було здійснено за рахунок індивідуального гранту за європейським проектом «IT for SHE».

Відповідно до угоди з Політехнічним інститутом м. Томар (Португалія) триває підготування спільного підручника «Multumedia Technology».