Громадське обговорення освітніх програм

-2024-

Громадське обговорення проєктів: освітньо-професійної програми «Технології друкованих і електронних видань» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти на здобуття ступеня бакалавр за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія (2024 р.)

Шановні колеги!

Кафедри технології поліграфічного виробництва і репрографії розробили проєкт освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія галузі знань 18 Виробництво та технології. Ця програма продовжує наші попередні напрацювання, враховує надані рекомендації. Просимо всіх долучитися до обговорення, вносити пропозиції щодо проєкту. Обговорення триватиме до 30.04.2024 р. Свої зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


 

Громадське обговорення проєктів освітньо-професійної програми «Технології друкованих і електронних видань» другого (магістерського) рівня вищої освіти на здобуття ступеня магістр за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія (2024 р.)

Шановні колеги!

Кафедри технології поліграфічного виробництва і репрографії розробили проєкт освітньо-професійної програми підготовки магістрів за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія галузі знань 18 Виробництво та технології. Ця програма продовжує наші попередні напрацювання, враховує надані рекомендації. Просимо всіх долучитися до обговорення, вносити пропозиції щодо проєкту. Обговорення триватиме до 30.04.2024 р. Свої зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу: graund08@ukr.net

 


 

Громадське обговорення проєктів освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія(2024 р.)

Шановні колеги!

 Нами розроблено проєкт нової освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія. Ця програма продовжує наші попередні напрацювання, враховує рекомендації, отримані нами під час акредитації, та повністю відповідає  Стандарту вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософі галузі знань 18 Виробництво та технології спеціальності 186 Видавництво та поліграфія.

Дуже просимо всіх долучитися до обговорення, вносити пропозиції щодо проєкту.

Обговорення триватиме до 30.04.2024 р. Свої зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 


 

 

-2023-

Громадське обговорення проєктів: освітньо-професійної програми «Технології друкованих і електронних видань» другого (магістерського) рівня вищої освіти на здобуття ступеня магістр за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія (2023 р.)

Шановні колеги!

Кафедри технології поліграфічного виробництва і репрографії розробили, реалізують, оновлюють освітньо-професійну програму другого (магістерського) рівня вищої освіти.
Зараз ми готуємося до акредитації нашої програми.
Ми завжди раді почути та врахувати усі думки, оцінки та зауваження.
Дуже просимо у період з 01.09.2023 р. до 01.10.2023 р., якщо є змога, надіслати на нашу адресу   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.  ваші оцінки нашої освітньо-професійної програми.

З повагою,
гарант освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти.
Катерина ЧЕПУРНА, к.т.н., доц.

  


 - 2022 - 

Шановні колеги!

З урахуванням вимог стандарту вищої освіти зі спеціальності першого (бакалаврського) рівня, стандарту вищої освіти зі спеціальності другого (магістерського) рівня та рекомендацій методичної комісії університету нами розроблено:

проєкт освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів з видавництва та поліграфії на 2023 рік,

проєкт освітньо-професійної програми підготовки магістрів з видавництва та поліграфії на 2023 рік,

Дуже просимо долучитися до його обговорення, яке триватиме до 21.11.2022 р. Свої зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Шановні колеги!

Нами розроблено проєкт нової освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії за спеціальністю 186 Видавництво та поліграфія. Ця програма продовжує наші попередні напрацювання, враховує рекомендації, отримані нами під час акредитації, та повністю відповідає  Стандарту вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеня доктора філософі галузі знань 18 Виробництво та технології спеціальності 186 Видавництво та поліграфія, затвердженого та введеного в дію з 2022/2023 н. р. наказом Міністерства освіти і науки України від 20.07.2022 р. № 641.

Дуже просимо всіх долучитися до обговорення, вносити пропозиції щодо проєкту.

Обговорення триватиме до 26.08.2022 р. Свої зауваження та пропозиції просимо надсилати на електронну адресу:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Проєкти на 2022:

проєкт освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів з видавництва та поліграфії,

проєкт освітньо-професійної програми підготовки магістрів з видавництва та поліграфії,

проєкт освітньо-наукової програми підготовки магістрів з видавництва та поліграфії

 


 - 2021 -

Шановні колеги!

З урахуванням проекту стандарту вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівня ступеню доктора філософії спеціальності нами розроблено проект оновленої освітньо-наукової програми підготовки докторів філософії з видавництва та поліграфії.

 Дуже просимо долучитися до її обговорення, яке триватиме до 12.05.2021 р.